Аргонне зварювання - CUT-TER матеріали з нержавіючої сталі та сітки

Аргонне зварювання

КОМПАНІЯ CUT-TER ДОБРЕ ЗАРЕКОМЕНДУВАЛА СЕБЕ ПРИ ВИГОТОВЛЕННІ ВИРОБІВ ТА КОНСТРУКЦІЙ З НЕРЖАВІЮЧОЇ СТАЛІ, ПРИ ВИРОБНИЦТВІ ЯКИХ ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ АРГОННЕ ЗВАРЮВАННЯ. БАГАТО ФІРМ ДОВІРИЛИ НАМ ВИГОТОВЛЕННЯ СВОЇХ ТОРГОВИХ СТЕЛАЖІВ ТА СТІЙОК, ВИРОБІВ РЕКЛАМНОЇ СПРЯМОВАНОСТІ, ВИРОБІВ ДЛЯ М'ЯСНОЇ ТА МЕДИЧНОЇ ГАЛУЗІ ТА БАГАТО ІНШИХ. З КОЖНИМ РОКОМ ЗРОСТАЄ РІВЕНЬ МАЙСТЕРНОСТІ ЗВАРЮВАЛЬНИКІВ-АРГОНЩИКІВ, КУПУЄТЬСЯ ДОРОЖЧЕ, СУЧАСНЕ ЗВАРЮВАЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ, ЗРОСТАЄ РІВЕНЬ СКЛАДНОСТІ ВИРОБІВ ТА ЇХ ЯКІСТЬ.

ДО ВИРОБІВ ІЗ НЕРЖАВІЮЧОЇ СТАЛІ ЧАСТО СТАВЛЯТЬСЯ ВИСОКІ ВИМОГИ ДО ЗОВНІШНЬОГО ВИГЛЯДУ. ЦЕ ГАРНИЙ ЗВАРНИЙ ШОВ, МІНІМАЛЬНІ ПОВІДКИ ПІСЛЯ ЗВАРЮВАННЯ ТА МІНІМАЛЬНІ ФІНІШНІ ОПЕРАЦІЇ (ЗНЯТТЯ ВТЕЧІ, ШЛІФУВАННЯ, ПОЛІРУВАННЯ, САТИНУВАННЯ). ВИСОКОЯКІСНИЙ ЗВАРНИЙ ШОВ НЕ МОЖНА ОТРИМАТИ ЗА ДОПОМОГОЮ ДЕШЕВОГО ЗВАРЮВАЛЬНОГО АПАРАТУ, ТОМУ МИ ВИКОРИСТОВУЄМО ПЕРЕДОВІ ЗРАЗКИ ЗВАРЮВАЛЬНОГО ОБЛАДНАННЯ. СЕРЕД КОМПАНІЙ, ЩО ВИРОБЛЯЮТЬ ЗВАРЮВАЛЬНІ АПАРАТИ, БЕЗСПІРНИМ ЛІДЕРОМ Є НІМЕЦЬКА КОМПАНІЯ LORCH, АПАРАТИ ЯКОЇ МИ ВИКОРИСТОВУЄМО. ТАК, НІМЕЦЬКІ ЗВАРЮВАЛЬНІ АПАРАТИ ДУЖЕ ДОРОГІ, АЛЕ І РЕЗУЛЬТАТ ІЗ ЇХ ЗАСТОСУВАННЯМ НАБАГАТО КРАЩЕ, МИ ОТРИМУЄМО ВИРОБИ ЗОВСІМ ІНШОГО РІВНЯ.

alt зображення за замовчуванням
alt зображення за замовчуванням

АРГОННО-ДУГОВЕ ЕЛЕКТРИЧНЕ ЗВАРЮВАННЯ (АРДЕС) – НАЙБІЛЬШ ДОСКОНАЛИЙ СПОСІБ СТВОРЕННЯ НЕРОЗ'ЄМНИХ З'ЄДНАНЬ. ЧАСТО ЧЕРЕЗ НЕРОЗУМІННЯ ПРИНЦИПІВ ЇЇ РОБОТИ ЛЮБИТЕЛІ ОБМЕЖУЮТЬ СВОЇ МОЖЛИВОСТІ НАПІВАВТОМАТОМ, ЯКИЙ НЕ ДОЗВОЛЯЄ ЗВАРЮВАТИ ШВИ ВІДПОВІДАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ.

ДЛЯ ЗВАРЮВАННЯ ЗАСТОСОВУЮТЬ ТУГОПЛАВКІ ЕЛЕКТРОДИ З ВОЛЬФРАМУ. ЕЛЕКТРОД ОТОЧЕНИЙ КЕРАМІЧНИМ СОПЛОМ, З ЯКОГО ПІД ВИСОКИМ ТИСКОМ ДО МІСЦЯ ЗВАРЮВАННЯ НАГНІТАЄТЬСЯ АРГОН. ЗАВДЯКИ ЦЬОМУ В ОБЛАСТІ ЗВАРЮВАННЯ АРГОНОМ ПІДТРИМУЄТЬСЯ СЕРЕДОВИЩЕ З ДУЖЕ НИЗЬКИМ ВМІСТОМ КИСНЮ, ЩО ДОЗВОЛЯЄ ТРИМАТИ ЕЛЕКТРИЧНУ ДУГУ МІЖ ДЕТАЛЛЮ І ЗАКІНЧЕННЯМ ЕЛЕКТРОДА, ЩО НЕ ПЛАВИТЬСЯ. ГОЛОВНА МЕТА ЕЛЕКТРОДУГИ, ЩО СТВОРЮЄТЬСЯ ТАКИМ ШЛЯХОМ - ЦЕ ПЛАВКА САМОЇ ДЕТАЛІ І ПРИСАДНОГО ДРОТУ.

АРГОННЕ ЗВАРЮВАННЯ ТАКОЖ ПІДХОДИТЬ ДЛЯ РІЗНИХ СПЛАВІВ. ПРИСАДКОВИЙ МАТЕРІАЛ ВИБИРАЄТЬСЯ БЛИЗЬКИМ ЗА СКЛАДОМ ДО МЕТАЛУ, З ЯКОГО ВИГОТОВЛЕНО ДЕТАЛЬ. ШОВ, ЩО ВИЙШОВ ПІСЛЯ ДУГОВОГО ЗВАРЮВАННЯ З АРГОНОМ, ЯВЛЯЄ СОБОЮ ЄДИНЕ ЦІЛЕ З ДЕТАЛЯМИ, ЩО ЗВАРЮЮТЬСЯ, ЩО ДОЗВОЛЯЄ ЗАБЕЗПЕЧИТИ МІЦНІСТЬ, ГЕРМЕТИЧНІСТЬ, І ДОВГОВІЧНІСТЬ МАЙБУТНЬОГО ВИРОБУ.

Контакти