вальцювання металу - CUT-TER матеріали з нержавіючої сталі та сітки

вальцювання металу

alt зображення за замовчуванням

НАДАЄМО ПОСЛУГИ З ВАЛЬЦЮВАННЯ КРУГЛОЇ, ПРОФІЛЬНОЇ ТРУБИ ТА ЛИСТА НА МЕХАНІЧНИХ ТА РУЧНИХ ВАЛЬЦЯХ. ТРУБА ТА ЛИСТ МОЖУТЬ БУТИ З РІЗНИХ МАТЕРІАЛІВ – ВУГЛЕЦЕВА, НЕРЖАВІЮЧА СТАЛЬ, МІДЬ, АЛЮМІНІЙ ТА ІНШІ МЕТАЛИ. ДЛЯ КРУГЛИХ, КВАДРАТНИХ ТА ПРЯМОКУТНИХ ТРУБ Є РЯД СПЕЦІАЛЬНИХ ВАЛЬЦЮВАЛЬНИХ РОЛИКІВ, ЯКІ ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ ТІЛЬКИ З НЕОБХІДНОЮ ТРУБНОЮ ЗАГОТОВКОЮ ДЛЯ ОТРИМАННЯ НАЙКРАЩОГО РЕЗУЛЬТАТУ. ДЛЯ ТРУБ І ЛИСТА ПРИ ВАЛЬЦЮВАННІ ІСНУЄ МІНІМАЛЬНИЙ РАДІУС ВИРОБУ, ДЛЯ КОЖНОГО КОНКРЕТНОГО ВИПАДКУ ВІН БУДЕ ВІДРІЗНЯТИСЯ. ПРИ ВЕЛИКІЙ ПАРТІЇ ВИРОБІВ, ЩО ПІДЛЯГАЮТЬ ВАЛЬЦЮВАННЯ, ПОТРІБНО ВИГОТОВИТИ ЗРАЗОК ДЛЯ ОЦІНКИ МОЖЛИВОСТІ ОПЕРАЦІЇ ТА ДОВЖИНИ РОЗГОРТКИ.

ПРИ ВАЛЬЦЮВАННІ ЯК ЛИСТА, ТАК І ТРУБ, ЗАВЖДИ НА КРАЯХ ЗАГОТОВКИ БУДУТЬ МАЛЕНЬКІ НЕ ЗАВАЛЬЦОВАНІ ДІЛЯНКИ, ЯКІ БУДУТЬ ЯСКРАВІШЕ ВИРАЖЕНІ НА ВИРОБАХ З НЕВЕЛИКИМ РАДІУСОМ ВАЛЬЦЮВАННЯ. ЧАСТО ТАКІ ДІЛЯНКИ, ОСОБЛИВО ТРУБ, ДОВОДИТЬСЯ ВІДРІЗАТИ.

ГОТОВІ ДЕТАЛІ МОЖЕМО ЗВАРИТИ, ПОФАРБУВАТИ ТА ПРОВЕСТИ ІНШІ ОПЕРАЦІЇ.

МОЖЛИВЕ ВАЛЬЦЮВАННЯ ЛИСТА З ВУГЛЕЦЕВОЇ ТА НЕРЖАВІЮЧОЇ СТАЛІ ТОВЩИНОЮ ДО 4,0 ММ, ТРУБИ ДІАМЕТРОМ ДО 60 ММ. МОЖЕМО ВИКОНАТИ ПОВНИЙ ЦИКЛ ВИГОТОВЛЕННЯ МЕТАЛЕВИХ ВИРОБІВ. РОЗКРІЙ, ПЕРФОРАЦІЯ, ЗГИНАННЯ НА ЛИСТОЗГИНАЛЬНОМУ ВЕРСТАТІ З ЧПУ (ДОВЖИНА ЗГИНАННЯ ДО 3000 ММ), ЗВАРЮВАННЯ (НАПІВАВТОМАТИЧНЕ, АРГОННО-ДУГОВЕ), ПОРОШКОВЕ ФАРБУВАННЯ. НАДАЄМО ПОСЛУГИ З ВИГОТОВЛЕННЯ ДЕТАЛЕЙ, ЩО ОТРИМУЮТЬСЯ МЕХАНІЧНОЮ ОБРОБКОЮ - ТОКАРНА, ФРЕЗЕРНА.

КОНТАКТНА ФОРМА