гідроабразивна різка - CUT-TER матеріали з нержавіючої сталі та сітки

гідроабразивна різка

ГІДРОАБРАЗИВНА РІЗКА - ОДИН З ВИДІВ ОБРОБКИ РІЗАННЯМ, В ЯКОМУ ІНСТРУМЕНТОМ ВИСТУПАЄ СТРУМІНЬ ВОДИ, ЯКИЙ МІСТИТЬ АБРАЗИВ, ВИПУЩЕНИЙ З ВИСОКОЮ ШВИДКІСТЮ ПІД ВИСОКИМ ТИСКОМ.

ГІДРОАБРАЗИВНА РІЗКА Є ОДНІЄЮ З НАЙБІЛЬШ УНІВЕРСАЛЬНИХ ТЕХНОЛОГІЙ РІЗКИ МАТЕРІАЛІВ. ВИКОРИСТОВУЮЧИ ЇЇ МОЖНА ОБРОБЛЯТИ ТАКІ МАТЕРІАЛИ, ЯК ВУГЛЕЦЕВА, НЕРЖАВІЮЧА ТА ІНШІ СТАЛІ, ЧАВУНИ, КОЛЬОРОВІ МЕТАЛИ, КЕРАМІКА, КАМІНЬ, СКЛО, НАЙРІЗНОМАНІТНІШІ ВИДИ ПЛАСТИКІВ, РЕЗИНИ, ДЕРЕВИНИ, КОМПОЗИТІВ ТА БАГАТО ІНШИХ МАТЕРІАЛІВ. ВЕЛИКА ТОВЩИНА ЗАГОТОВКИ І ВИСОКА ТОЧНІСТЬ РІЗАННЯ ДОЗВОЛЯЄ ОТРИМАТИ ДЕТАЛІ, НЕДОСЯЖНІ ДЛЯ ІНШИХ ВИДІВ ОБРОБКИ. НА ВІДМІНУ ВІД ЛАЗЕРНОГО ТА ПЛАЗМОВОГО РОЗКРОЮ, ПРИ ГІДРОАБРАЗИВНОМУ РІЗАННІ ЗРІЗ НЕ ПІДДАЄТЬСЯ ВПЛИВУ ВИСОКОЇ ТЕМПЕРАТУРИ. ОДНА З ГОЛОВНИХ ПЕРЕВАГ ПРИ РІЗАННІ ВОДОЮ - ВІДСУТНІСТЬ ТЕМПЕРАТУРНИХ ДЕФОРМАЦІЙ

alt зображення за замовчуванням

МОЖЛИВОСТІ НАШОГО ОБЛАДНАННЯ:

  • максимальна товщина заготовки: 150 мм;
  • площа обробки: 2000×3000 мм;
  • ширина різу: 1 мм;
  • комп’ютерний контроль перпендикулярності края зрізу;
  • точність до 0,1 мм (для товщини 40 мм);
  • можливість різки під змінним кутом, до 45°. (фаски, зенковка отворів).

НАШ П'ЯТИ-ОСЬОВИЙ ВЕРСТАТ FLOW MACH 4 WATERJET МАЄ МОЖЛИВІСТЬ КОМПЕНСАЦІЇ КОНУСНОСТІ РІЗА, ОБЛАДНАНИЙ СУЧАСНИМ ПОТУЖНИМ ГІДРОАКУМУЛЯТОРОМ, ВКЛЮЧАЄ ЕКСКЛЮЗИВНУ ТЕХНОЛОГІЮ HYPERPRESSURE, ЩО ДОЗВОЛЯЄ РІЗАТИ МАТЕРІАЛ ШВИДШЕ, ЗМЕНШИТИ ВИТРАТИ ТА ЗБІЛЬШИТИ ШВИДКІСТЬ ВИРОБНИЦТВА ВИСОКОТОЧНИХ ДЕТАЛЕЙ, ЯКІ НЕ ПОТРЕБУЮТЬ ДОДАТКОВОЇ ОБРОБКИ.ТНІЙ ПОДАЧІ ЗАЯВКИ). ТЕРМІНОВІ ЗАМОВЛЕННЯ ВИКОНУЮТЬСЯ З НАЦІНКОЮ 100%.

КОНТАКТНА ФОРМА