фрезерна обробка - CUT-TER матеріали з нержавіючої сталі та сітки

фрезерна обробка

ФРЕЗЕРНА ОБРОБКА - ЦЕ СПОСІБ ОБРОБКИ ПРИ ЯКОМУ ОСНОВНИМ РУХОМ Є КРУГОВИЙ РУХ ФРЕЗИ, А ПОСТУПАЛЬНЕ ПЕРЕМІЩЕННЯ ЗАГОТОВКИ - РУХОМ ПОДАЧІ.

НА ФРЕЗЕРНИХ ВЕРСТАТАХ ВИКОНУЮТЬСЯ ФРЕЗЕРУВАННЯ ГАБАРИТІВ ЗАГОТОВКИ, ПЛОЩИН, РОЗРІЗАННЯ ЗАГОТОВОК, ФОРМОУТВОРЕННЯ ФАСОННИХ ПОВЕРХОНЬ, ПАЗІВ, ВІКОН, ЛИСОК, УСТУПІВ ТА ІН.

РОЗРІЗНЯЮТЬ ЗУСТРІЧНЕ ТА ПОПУТНЕ ФРЕЗЕРУВАННЯ.

  • ЗУСТРІЧНИМ НАЗИВАЄТЬСЯ ФРЕЗЕРУВАННЯ, ЯКЕ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ПРИ ПРОТИЛЕЖНИХ НАПРЯМКАХ РУХУ ФРЕЗИ ТА ОБРОБЛЮВАНОЇ ЗАГОТОВКИ У МІСЦІ ЇХНЬОГО КОНТАКТУ.
  • ПОПУТНЕ ФРЕЗЕРУВАННЯ ПРОВОДИТЬСЯ ПРИ ЗБІЖНИХ НАПРЯМКАХ РУХУ ФРЕЗИ ТА ОБРОБЛЮВАНОЇ ЗАГОТОВКИ В МІСЦІ ЇХ КОНТАКТУ.

ЗА ІНШИХ РІВНИХ УМОВ СТІЙКІСТЬ ФРЕЗИ ПРИ ПОПУТНОМУ ФРЕЗЕРУВАННІ ВИЩЕ, НІЖ ПРИ ЗУСТРІЧНОМУ.

ОБРОБКУ НА ФРЕЗЕРНИХ ВЕРСТАТАХ ЗДІЙСНЮЮТЬ ЗА ДОПОМОГОЮ КІНЦЕВИХ, ТОРЦЕВИХ, ДИСКОВИХ, ФАСОННИХ ТА ІНШИХ ФРЕЗ В ЗАЛЕЖНОСТІ ВІД ФОРМИ КОНСТРУКТИВНОГО ЕЛЕМЕНТА ДЕТАЛІ.

alt зображення за замовчуванням

ТОВ «КУТ-ТЕР» НАДАЄ ПОСЛУГИ ФРЕЗЕРНОЇ ОБРОБКИ МЕТАЛІВ НА ВЕРСТАТАХ ІЗ ЧПУ, А ТАКОЖ НА УНІВЕРСАЛЬНО-ФРЕЗЕРНИХ ВЕРСТАТАХ (МАКСИМАЛЬНІ ГАБАРИТНІ РОЗМІРИ 1100×600×400 ММ).

  • Можливе виготовлення деталей за Вашими проектами з вуглецевої, нержавіючої, конструкційної та ін. сталей, а також із кольорових металів. Надаємо послуги з різання заготовок із сортового прокату на лентопильном верстаті (максимальний Ø250 мм).
  • Готові вироби з вуглецевої сталі можемо оцинкувати (гальваника) для захисту від корозії. Вироби з нержавіючої сталі поставляються у трьох варіантах поверхневого оздоблення: як є, сатинування, полірування.

КОНТАКТНА ФОРМА