порошкове фарбування - CUT-TER матеріали з нержавіючої сталі та сітки

порошкове фарбування

ДЛЯ МЕТАЛЕВИХ ВИРОБІВ, ЩО ВИГОТОВЛЯЮТЬСЯ НА НАШІЙ ВИРОБНИЧІЙ БАЗІ В М. КИЇВ, ПРОПОНУЄМО ПОЛІМЕРНЕ ПОРОШКОВЕ ФАРБУВАННЯ, ЯКЕ Є АЛЬТЕРНАТИВОЮ РІДКИМ ЛАКОФАРБОВИМ ПОКРИТТЯМ. ДЕТАЛЬ, ПОКРИТА ПОРОШКОВОЮ ЕМАЛЛЮ, МАЄ ВИСОКІ ЗАХИСНІ ТА ВІДМІННІ ДЕКОРАТИВНІ ВЛАСТИВОСТІ. ПОРОШКОВА ФАРБА МАЄ ШИРОКИЙ ДІАПАЗОН КОЛЬОРІВ І ВІДТІНКІВ, ЗГІДНО З КАТАЛОГОМ RAL.

ФАРБА У СТАНІ ПОРОШКУ РОЗПИЛЮЄТЬСЯ ЗА ДОПОМОГОЮ ПУЛЬВЕРИЗАТОРА. ЕЛЕКТРИЗОВАНІ ЧАСТИНКИ ПОЛІМЕРУ В ЕЛЕКТРИЧНОМУ ПОЛІ ОСІДАЮТЬ НА ДЕТАЛЬ, ЩО МАЄ ПРОТИЛЕЖНИЙ ЗАРЯД. ЧАСТИНКИ ПОРОШКУ, ЯКІ НЕ ПОКРИЛИ ДЕТАЛІ, ЗБИРАЮТЬСЯ В КАМЕРІ І МОЖУТЬ БУТИ ВИКОРИСТАНІ ПОВТОРНО. ВИРІБ З НАНЕСЕНИМ ПОРОШКОМ ПОМІЩАЄТЬСЯ В КАМЕРУ ПОЛІМЕРИЗАЦІЇ, ДЕ ПРИ ТЕМПЕРАТУРІ ДО 200 ГРАДУСІВ ЦЕЛЬСІЯ ПОРОШОК СПІКАЄТЬСЯ.

alt зображення за замовчуванням

ДЕТАЛІ, ПОФАРБОВАНІ ПОРОШКОВОЮ ФАРБОЮ, МАЮТЬ РІВНОМІРНЕ ЯКІСНЕ ПОКРИТТЯ, ЩО МАЄ ВИСОКУ МІЦНІСТЬ. ПОВЕРХНЯ ФАРБИ МОЖЕ БУТИ ГЛАДКОЮ АБО З НЕВЕЛИКИМИ ГОРБКАМИ ТА ЯМОЧКАМИ (ШАГРЕНЬ), А ТАКОЖ ІНШІ ВИДИ. ФАРБА МОЖЕ БУТИ ОДНОТОННОЮ, "АНТИК" (СУМІЩЕННЯ ДВОХ КОЛЬОРІВ) АБО "МЕТАЛІК" (З МЕТАЛЕВИМ БЛИСКОМ). ВЕЛИКИМ ПЛЮСОМ Є ВІДСУТНІСТЬ ШКІДЛИВОГО ВПЛИВУ НА ЛЮДИНУ ТА НАВКОЛИШНЄ СЕРЕДОВИЩЕ, НА ВІДМІНУ ВІД РІДКИХ ФАРБ. ПІДІБРАТИ КОЛІР ФАРБУВАННЯ ВИ МОЖЕТЕ ІЗ ЗАПРОПОНОВАНОГО ДІАПАЗОНУ КАТАЛОГУ RAL.

КОНТАКТНА ФОРМА