токарні роботи - CUT-TER матеріали з нержавіючої сталі та сітки

токарні роботи

ТОКАРНА ОБРОБКА - ЦЕ СПОСІБ ОБРОБКИ ДЕТАЛЕЙ, У ЯКОМУ ГОЛОВНИМ РУХОМ Є ОБЕРТАЛЬНИЙ РУХ ЗАГОТОВКИ. НА ТОКАРНИХ ВЕРСТАТАХ ВИГОТОВЛЯЮТЬ ДЕТАЛІ ОБЕРТАННЯ (ВАЛИ, ВТУЛКИ, ШТУЦЕРИ, КУЛІ, ГІЛЬЗИ, ФЛАНЦІ ТА ІН.).

НАЙБІЛЬШ ПОШИРЕНОЮ ОПЕРАЦІЄЮ, ЩО ВИКОНУЄТЬСЯ НА ТОКАРНИХ ВЕРСТАТАХ, Є ОБРОБКА ЗОВНІШНІХ ГЛАДКИХ І СТУПІНЧАСТИХ ЦИЛІНДРИЧНИХ ПОВЕРХОНЬ КЛАСУ ВАЛІВ. У НАШОМУ АРСЕНАЛІ Є ДОДАТКОВІ ПРИСТРОЇ, ТАКІ ЯК ЛЮНЕТИ ДЛЯ ОБРОБКИ ДОВГИХ ДЕТАЛЕЙ, ЗВОРОТНІ ЦЕНТРИ ТОЩО. ТАКОЖ НА ТОКАРНИХ ВЕРСТАТАХ ОБРОБЛЯЮТЬ ТОРЦЕВІ ПОВЕРХНІ.

ЯК РІЖУЧИЙ ІНСТРУМЕНТ ДЛЯ ОБРОБКИ ЗОВНІШНІХ І ВНУТРІШНІХ ЦИЛІНДРИЧНИХ ТА КОНІЧНИХ ПОВЕРХОНЬ ВИКОРИСТОВУЮТЬ ПРОХІДНІ АБО ПІДРІЗНІ РІЗЦІ.

ДЛЯ ВИКОНАННЯ ОТВОРІВ У ДЕТАЛЯХ ЗАСТОСОВУЮТЬ СВЕРДЛІННЯ, ЗЕНКУВАННЯ ТА РОЗГОРТАННЯ НА ТОКАРНИХ ВЕРСТАТАХ. ЗАЛЕЖНО ВІД ЗАДАНОЇ ТОЧНОСТІ, РОЗМІРУ ТА КОНФІГУРАЦІЇ ОТВОРІВ ВИКОРИСТОВУЄТЬСЯ РІЗНИЙ ІНСТРУМЕНТ (СВЕРДЛО, ЗЕНКЕР АБО РОЗГОРТКУ).

alt зображення за замовчуванням

ЗОВНІШНІ КОНІЧНІ ПОВЕРХНІ ОБРОБЛЯЮТЬСЯ ТАКИМИ СПОСОБАМИ:

  • широким різцем;
  • шляхом повороту верхньої частини супорта;
  • за допомогою конусної лінійки;
  • за допомогою гідрокопіювальних супортів.

МОЖЛИВЕ ВИГОТОВЛЕННЯ ДЕТАЛЕЙ ЗА ВАШИМИ ПРОЕКТАМИ З ВУГЛЕЦЕВОЇ, НЕРЖАВІЮЧОЇ, КОНСТРУКЦІЙНОЇ ТА ІН. СТАЛЕЙ, А ТАКОЖ ІЗ КОЛЬОРОВИХ МЕТАЛІВ. НАДАЄМО ПОСЛУГИ З ПОРІЗКИ ЗАГОТОВОК ІЗ СОРТОВОГО ПРОКАТУ НА СТРІЧКОПИЛЬНОМУ ВЕРСТАТІ (МАКСИМАЛЬНИЙ Ø250 ММ).

ГОТОВІ ВИРОБИ З ВУГЛЕЦЕВОЇ СТАЛІ МОЖЕМО ПОКРИТИ ЦИНКОМ (ГАЛЬВАНИКА) ДЛЯ ЗАХИСТУ ВІД КОРОЗІЇ. ВИРОБИ З НЕРЖАВІЮЧОЇ СТАЛІ ПОСТАВЛЯЮТЬСЯ В ТРЬОХ ВАРІАНТАХ ФІНІШНОЇ ОБРОБКИ: ЯК Є, САТИНУВАННЯ, ПОЛІРУВАННЯ.

КОНТАКТНА ФОРМА